Монголын баг тамирчид

Байт харваа (нийт 14)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Дүгэржавын Энхтүвшин (1969 оны зургадугаар сарын 29)
  2. Лхамсүрэнгийн Алдар (1969 оны долдугаар сарын 23)
  3. Жанцангийн Гантөгс (1972 оны дөрөвдүгээр сарын 12)
  4. Ганзоригийн Шандан (1982 оны дөрөвдүгээр сарын 16)
  5. Баасанхүүгийн Адьяасүрэн (1995 оны нэгдүгээр сарын 22)
  6. Батаагийн Пүрэвсүрэн (1996 оны аравдугаар сарын 31)
  7. Баатархуягийн Отгонболд (1996 оны арванхоёрдугаар сарын 20)

Эмэгтэй 7 тамирчин:

  1. Бишиндээгийн Урантунгалаг (1977 оны хоёрдугаар сарын 24)
  2. Данзандоржийн Мирослава (1987 оны наймдугаар сарын 14)
  3. Алтангэрэлийн Энхтуяа (1987 оны арванхоёрдугаар сарын 10)
  4. Нямжаргалын Ариунбилэг (1998 оны аравдугаар сарын 30)
  5. Батжаргалын Мөнгөнчимэг (1997 оны нэгдүгээр сарын 26)
  6. Батцэцэгийн Батдулам (1998 оны арваннэгдүгээр сарын 11)
  7. Эрдэнэбатын Энхтамир (1999 оны арванхоёрдугаар сарын 8)

Уран сайхны гимнастик (1)

Эрэгтэй:

  1. Алтансүхийн Энхтунгалаг (1997 оны аравдугаар сарын 3)

Хөнгөн атлетик (13)

Эрэгтэй 9 тамирчин:

  1. Бат-Очирын Сэр-Од (марафон, 1981 оны аравдугаар сарын 7)
  2. Асейханы Ахит (гүйлт, 1986 оны хоёрдугаар сарын 28)
  3. Гал-Эрдэнийн Одхүү (гүйлт, 1987 оны гуравдугаар сарын 26)
  4. Дамбадаржаагийн Гантулга (марафон, 1989 оны хоёрдугаар сарын 3)
  5. Цэвээнравдангийн Бямбажав (марафон, 1990 оны долдугаар сарын 7)
  6. Нарандуламын Мөнхбаяр (гүйлт, 1990 оны аравдугаар сарын 28)
  7. Эрдэнэбатын Төртогтох (1993 оны есдүгээр сарын 10)
  8. Мягмарсүрэнгийн Лхагвадорж (1998 оны дөрөвдүгээр сарын 10)
  9. Дамдинчимэгийн Шинэбаяр (гүйлт, 1998 оны дөрөвдүгээр сарын 17)

Эмэгтэй 4 тамирчин:

  1. Чулуунхүүгийн Шинэцэцэг (гүйлт, 1987 оны аравдугаар сарын 15)
  2. Галбадрахын Хишигсайхан (марафон, 1990 оны наймдугаар сарын 28)
  3. Баярцогтын Мөнхзаяа (марафон, 1993 оны аравдугаар сарын 10)
  4. Батболдын Солонго (гүйлт, 1996 оны дөрөвдүгээр сарын 26)

Бадминтон (7)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Мөнхбатын Батдаваа (1995 оны есдүгээр сарын 10)
  2. Бямбажавын Хувьтөгөлдөр (1996 оны дөрөвдүгээр сарын 22)
  3. Гомбодоржийн Тэмүүлэн (2001 оны наймдугаар сарын 13)
  4. Энхбатын Сумъяасүрэн (2002 оны аравдугаар сарын 14)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Дашдондовын Булгамаа (1999 оны аравдугаар сарын 6)
  2. Баярсайханы Наранцэцэг (1999 оны аравдугаар сарын 14)
  3. Дарханбаатарын Хэрлэн (2003 оны нэгдүгээр сарын 4)

Сагсан бөмбөг/3х3 сагсан бөмбөг (32)

Эрэгтэй шигшээ баг 16 тамирчин:

  1. Ганболдын Баттөр (1987 оны наймдугаар сарын 6)
  2. Отгонбаатарын Сэргэлэн (1989 оны нэгдүгээр сарын 9)
  3. Баттүвшингийн Билгүүн (1989 оны гуравдугаар сарын 2)
  4. Тунгалагийн Санчир (1989 оны дөрөвдүгээр сарын 8)
  5. Готовын Цэнгүүнбаяр (1990 оны хоёрдугаар сарын 21)
  6. Даваасамбуугийн Дэлгэрням (1990 оны дөрөвдүгээр сарын 8)
  7. Энхтайваны Цэрэнбаатар (1990 оны тавдугаар сарын 23)
  8. Отгонбаярын Очирбат (1991 оны хоёрдугаар сарын 24)
  9. Аварзэдийн Гансүх (1992 оны хоёрдугаар сарын 2)
  10. Оюунболдын Цэлмэг (1992 оны гуравдугаар сарын 1)
  11. Энхбатын Дөлгөөн (1992 оны гуравдугаар сарын 27)
  12. Батдэлгэрийн Наранбаатар (1993 оны тавдугаар сарын 27)
  13. Боргилын Батзолбоо (1993 оны зургадугаар сарын 15)
  14. Очирбатын Эрдэнэцогт (1995 оны нэгдүгээр сарын 14)
  15. Онолбаатарын Энхбаатар (1995 оны зургадугаар сарын 16)
  16. Ариунболдын Ананд (1997 оны дөрөвдүгээр сарын 14)

Эмэгтэй шигшээ баг 16 тамирчин:

  1. Дашнямын Баянжаргал (1985 оны нэгдүгээр сарын 7)
  2. Буриадын Алтанзаяа (1987 оны нэгдүгээр сарын 26)
  3. Ганбатын Баярцэцэг (1988 оны нэгдүгээр сарын 17)
  4. Даваасүрэнгийн Ганзул (1988 оны хоёрдугаар сарын 7)
  5. Баясгалангийн Солонго (1990 оны хоёрдугаар сарын 6)
  6. Отгонбаярын Болортуяа (1991 оны наймдугаар сарын 2)
  7. Алимаагийн Хулан (1992 оны хоёрдугаар сарын 7)
  8. Улаанхүүгийн Энэрэл (1992 оны арванхоёрдугаар сарын 14)
  9. Энхтайваны Чимэддолгор (1993 оны нэгдүгээр сарын 29)
  10. Баатарын Болор-Эрдэнэ (1993 оны хоёрдугаар сарын 9)
  11. Эрдэнийн Ариунтунгалаг (1993 оны хоёрдугаар сарын 10)
  12. Баттогтохын Өнөрзаяа (1995 оны хоёрдугаар сарын 12)
  13. Муратын Булбул (1995 оны арваннэгдүгээр сарын 11)
  14. Баярмаагийн Цацрал (1997 оны дөрөвдүгээр сарын 14)
  15. Баянхүүгийн Эрдэнэ-Отгон (1998 оны аравдугаар сарын 3)
  16. Онолбаатарын Хулан (1999 оны долдугаар сарын 27)

Боулинг (14)

Эрэгтэй 8 тамирчин:

  1. Жамцын Содномдорж (1968 оны дөрөвдүгээр сарын 15)
  2. Доржийн Чулуунбаатар (1971 оны гуравдугаар сарын 14)
  3. Дамбадоржийн Нацагдорж (1975 оны долдугаар сарын 16)
  4. Цэдэндамбаагийн Лхасүрэн (1977 оны гуравдугаар сарын 30)
  5. Энхтөрийн Амгаланбат (1982 оны долдугаар сарын 10)
  6. Цэвээн-Очирын Батжаргал (1984 оны тавдугаар сарын 24)
  7. Хүрэлбаатарын Хишигбат (1984 оны аравдугаар сарын 31)
  8. Жарантайгийн Цэвэгмид (1987 оны тавдугаар сарын 3)

Эмэгтэй 6 тамирчин:

  1. Халзаны Өлзийхорол (1971 оны аравдугаар сарын 25)
  2. Шатарбалын Гэрлээ (1973 оны нэгдүгээр сарын 14)
  3. Төмөржавын Долгормаа (1973 оны арванхоёрдугаар сарын 2)
  4. Лувсандагвын Цэцэгсүрэн (1982 оны наймдугаар сарын 29)
  5. Самданы Дэлгэрцэцэг (1985 оны есдүгээр сарын 7)
  6. Цоодонгийн Уранцэцэг (1986 оны зургадугаар сарын 5)

Бокс (10)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Баатарсүхийн Чинзориг (64 кг, 1991 оны есдүгээр сарын 21)
  2. Хархүүгийн Энх-Амар (56 кг, 1992 оны наймдугаар сарын 5)
  3. Ганхуягийн Ган-Эрдэнэ (52 кг, 1993 оны гуравдугаар сарын 29)
  4. Даваасүрэнгийн Давааням (75 кг, 1994 оны дөрөвдүгээр сарын 16)
  5. Отгонбаатарын Бямба-Эрдэнэ (69 кг, 1996 оны тавдугаар сарын 31)
  6. Эрдэнэбатын Цэндбаатар (60 кг, 1996 оны аравдугаар сарын 16)
  7. Хархүүгийн Энхмандах (49 кг, 1996 оны арваннэгдүгээр сарын 20)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Төмөрхуягийн Болортуул (60 кг, 1987 оны тавдугаар сарын 31)
  2. Очирбатын Жаргалан (51 кг, 1995 оны гуравдугаар сарын 13)
  3. Монхорын Намуун (57 кг, 1999 оны есдүгээр сарын 16)

Уулын дугуй (3)

Эрэгтэй 1 тамирчин:

  1. Сугармаагийн Аюуш-Очир (1999 оны гуравдугаар сарын 2)

Эмэгтэй 2 тамирчин:

  1. Эрдэнэцогтын Энхсаран (2000 оны долдугаар сарын 12)
  2. Гантогтохын Энхжин (2000 оны арванхоёрдугаар сарын 8)

Дугуй (8)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Туулхангайгийн Төгөлдөр (1985 оны зургадугаар сарын 17)
  2. Батмөнхийн Марал-Эрдэнэ (1994 оны аравдугаар сарын 15)
  3. Энхтайваны Болор-Эрдэнэ (1995 оны зургадугаар сарын 8)
  4. Сайнбаярын Жамбалжамц (1996 оны есдүгээр сарын 4)
  5. Даваасамбуугийн Эрхэс (1999 оны зургадугаар сарын 6)
  6. Цэндийн Батжаргал (1999 оны есдүгээр сарын 25)
  7. Наваансамдангийн Буянтогтох (1999 оны арванхоёрдугаар сарын 1)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Жамсрангийн Өлзийсолонго (1975 оны есдүгээр сарын 23)

Туялзуур сэлэм (9)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Баярсайханы Батхүү (1990 оны есдүгээр сарын 20)
  2. Энхцогтын Дөлгөөн (1990 оны арваннэгдүгээр сарын 3)
  3. Алтангэрэлийн Бат-Эрдэнэ (1998 оны нэгдүгээр сарын 16)
  4. Эрдэнэбатын Бат-Эрдэнэ (1998 оны наймдугаар сарын 24)

Эмэгтэй 5 тамирчин:

  1. Баатарчулууны Гэрэлмаа (1989 оны тавдугаар сарын 17)
  2. Ганболдын Халиунаа (1989 оны есдүгээр сарын 9)
  3. Юндэндоржийн Ариунзаяа (1989 оны аравдугаар сарын 13)
  4. Батсайханы Амарзаяа (1999 оны аравдугаар сарын 30)
  5. Монхорын Нямжаргал (1999 оны арваннэгдүгээр сарын 18)

Гольф (11)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Чойжамцын Гантөмөр (1972 оны дөрөвдүгээр сарын 8)
  2. Янживын Баярхүү (1974 оны есдүгээр сарын 25)
  3. Амгалангийн Хаянхярваа (1980 оны наймдугаар сарын 20)
  4. Жаргалсайханы Анарбат (1984 оны есдүгээр сарын 11)
  5. Болдбаатарын Мөнхбаатар (1985 оны арванхоёрдугаар сарын 20)
  6. Жамбалдоржийн Маргад (1987 оны нэгдүгээр сарын 24)
  7. Гангаагийн Мэндсайхан (1987 оны арваннэгдүгээр сарын 27)

Эмэгтэй 4 тамирчин:

  1. Бямбажавын Батнаран (1975 оны хоёрдугаар сарын 8)
  2. Долгорсүрэнгийн Ичинноров (1986 оны наймдугаар сарын 18)
  3. Алтансүхийн Энэрэл (1992 оны тавдугаар сарын 31)
  4. Надмидын Намуунаа (1998 оны гуравдугаар сарын 21)

Жүдо (18)

Эрэгтэй 9 тамирчин:

  1. Дашдаваагийн Амартүвшин (60 кг, 1987 оны арванхоёрдугаар сарын 15)
  2. Отгонбаатарын Ууганбаатар (81 кг, 1988 оны хоёрдугаар сарын 19)
  3. Ганболдын Хэрлэн (66 кг, 1992 оны хоёрдугаар сарын 24)
  4. Лхагвасүрэнгийн Отгонбаатар (-100 кг, 1993 оны нэгдүгээр сарын 20)
  5. Наранхүүгийн Хадбаатар (73 кг, 1993 оны дөрөвдүгээр сарын 10)
  6. Өлзийбаярын Дүүрэнбаяр (+100, 1994 оны нэгдүгээр сарын 31 )
  7. Гантулгын Алтанбагана (90 кг, 1995 оны зургадугаар сарын 21)
  8. Цэнд-Очирын Цогтбаатар (73 кг, 1996 оны гуравдугаар сарын 16)
  9. Эрдэнэхүүгийн Мөнхжаргал (90 кг, 1996 оны тавдугаар сарын 31)

Эмэгтэй 9 тамирчин:

  1. Баттулгын Мөнхтуяа (+78 кг, 1988 оны хоёрдугаар сарын 18)
  2. Мөнхбатын Уранцэцэг (48 кг, 1990 оны гуравдугаар сарын 14)
  3. Доржсүрэнгийн Сумъяа (57 кг, 1991 оны гуравдугаар сарын 11)
  4. Цэнд-Аюушийн Наранжаргал ( 70 кг, 1992 оны нэгдүгээр сарын 27)
  5. Балдоржийн Мөнгөнчимэг (70 кг, 1994 оны зургадугаар сарын 11)
  6. Болдын Ганхайч (63 кг, 1995 оны хоёрдугаар сарын 21)
  7. Ганболдын Ганцэцэг (52 кг, 1996 оны дөрөвдүгээр сарын 3)
  8. Эрдэнэбилэгийн Гандиймаа (+78 кг, 1996 оны аравдугаар сарын 1)
  9. Лхагватогоогийн Энхрийлэн (57 кг, 1998 оны арванхоёрдугаар сарын 28)

Жүжицү (15)

Эрэгтэй 12 тамирчин:

  1. Мөнхтөрийн Батбилэг (1987 оны нэгдүгээр сарын 29)
  2. Хуасаны Оюунбат (1987 оны гуравдугаар сарын 30)
  3. Хүрэлбаатарын Мөнгөнбаяр (1987 оны дөрөвдүгээр сарын 10)
  4. Баатарын Мөнхбаатар (1987 оны тавдугаар сарын 3)
  5. Төмөртогоогийн Мөнх (1990 оны тавдугаар сарын 4)
  6. Төмөрийн Нэмэхбаяр (1990 оны зургадугаар сарын 18)
  7. Батхуягийн Эрхбаяр (1991 оны гуравдугаар сарын 23)
  8. Өлзийтогтохын Эрдэнэбаатар (1992 оны арванхоёрдугаар сарын 9)
  9. Баасандоржийн Ариунцог (1993 оны долдугаар сарын 27)
  10. Мөнхтөрийн Даваадорж (1994 оны наймдугаар сарын 1)
  11. Гантөмөрийн Баяндүүрэн (1996 оны наймдугаар сарын 24)
  12. Нарангэрэлийн Хас-Эрдэнэ (1998 оны хоёрдугаар сарын 28)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Батцогтын Буяндэлгэр (1989 оны наймдугаар сарын 15)
  2. Мөнхгэрэлийн Баярмаа (1991 оны нэгдүгээр сарын 29)
  3. Баттамирын Хорлоо (1999 оны долдугаар сарын 2)

Каратэ (4)

Эрэгтэй 3 тамирчин:

  1. Өвгөнхүүгийн Хангайхүү (1982 оны дөрөвдүгээр сарын 9)
  2. Дашячилийн Баярт (1984 оны арваннэгдүгээр сарын 6)
  3. Төгсжаргалын Түмэндэмбэрэл (2000 оны наймдугаар сарын 3)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Лхагвасүрэнгийн Пүрэвдулам (1988 оны наймдугаар сарын 18)

Кураш (15)

Эрэгтэй 8 тамирчин:

  1. Адьяагийн Батсуурь (1987 оны арваннэгдүгээр сарын 4)
  2. Мөнхбатын Дагвадорж (1989 оны аравдугаар сарын 16)
  3. Баярсайханы Тэмүүлэн (1992 оны гуравдугаар сарын 19)
  4. Хутагийн Цогтгэрэл (1992 оны тавдугаар сарын 21)
  5. Баянмөнхийн Гаажадамба (1994 оны хоёрдугаар сарын 2)
  6. Батхуягийн Гончигсүрэн (1999 оны наймдугаар сарын 25)
  7. Жаргалсайханы Баасандаш (1997 оны арваннэгдүгээр сарын 21)
  8. Ганбаатарын Лүндээжанцан (2003 оны наймдугаар сарын 22)

Эмэгтэй 7 тамирчин:

  1. Отгоны Мөнхцэцэг (1988 оны гуравдугаар сарын 16)
  2. Нямсүрэнгийн Ундрахзаяа (1995 оны гуравдугаар сарын 27)
  3. Эрдэнэцогтын Гэрэлмаа (1995 оны тавдугаар сарын 24)
  4. Баярбатын Баасанжаргал (1996 оны наймдугаар сарын 16)
  5. Баттулгын Хонгорзул (1996 оны наймдугаар сарын 18)
  6. Эрдэнэдалайгийн Нүрзэдмаа (2000 оны хоёрдугаар сарын 2)
  7. Ганбаатарын Минжинсор (2000 оны дөрөвдүгээр сарын 3)

Орчин үеийн таван төрөлт (1)

Эрэгтэй 1 тамирчин:

  1. Алтангэрэлийн Бат-Эрдэнэ (1998 оны нэгдүгээр сарын 16)

Шүхрийн спорт (8)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Дамдинсүрэнгийн Батцэнгэл (1975 оны дөрөвдүгээр сарын 15)
  2. Алзахгүйгийн Батдаваа (1977 оны тавдугаар сарын 23)
  3. Амаржаргалын Гантулга (1983 оны аравдугаар сарын 15)
  4. Хадхүүгийн Ариунбат (1983 оны арванхоёрдугаар сарын 21)
  5. Чимэддагвын Мөнгөнжигүүр (1985 оны гуравдугаар сарын 19)
  6. Пүрэвдэлгэрийн Болд (1985 оны аравдугаар сарын 4)
  7. Гантөмөрийн Бямба-Очир (1995 оны аравдугаар сарын 14)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Түмэнбаярын Чулуунбат (1987 оны тавдугаар сарын 6)

Гимнастик (1)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Хашбатын Ундрам (2001 оны дөрөвдүгээр сарын 16)

Дугуйт тэшүүр (3)

Эрэгтэй 3 тамирчин:

  1. Дүнчинсүрэнгийн Гочоосүрэн (1995 оны долдугаар сарын 29)
  2. Баадайгийн Тулга (1995 оны наймдугаар сарын 27)
  3. Ялалтын Зоригтбаатар (1999 оны дөрөвдүгээр сарын 3)

Самбо (8)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Хашбаатарын Цагаанбаатар (1984 оны гуравдугаар сарын 19)
  2. Рэгдэлийн Анхбаатар (1986 оны долдугаар сарын 24)
  3. Шаалуугийн Эрдэнэбаатар (1993 оны арваннэгдүгээр сарын 23)
  4. Гэнэндарамын Мөнхбат (1997 оны гуравдугаар сарын 15)

Эмэгтэй 4 тамирчин:

  1. Цог-Очирын Батцэцэг (1985 оны зургадугаар сарын 19)
  2. Ганбаатарын Наранцэцэг (1995 оны нэгдүгээр сарын 21)
  3. Мөнхбатын Даваасүрэн (1997 оны гуравдугаар сарын 10)
  4. Баасансүрэнгийн Ойдовчимэд (2000 оны нэгдүгээр сарын 8)

Буудлага (14)

Эрэгтэй 6 тамирчин:

  1. Цэдэвдоржийн Мөнх-Эрдэнэ (1974 оны тавдугаар сарын 2)
  2. Энхтайваны Даваахүү (1989 оны зургадугаар сарын 12)
  3. Нянтайгийн Баяраа (1991 оны есдүгээр сарын 25)
  4. Ширгалын Буянзаяа (1995 оны гуравдугаар сарын 8)
  5. Өлзийнямын Төгөлдөр (2000 оны гуравдугаар сарын 20)
  6. Батбаярын Содбилэг (2003 оны дөрөвдүгээр сарын 7)

Эмэгтэй 8 тамирчин:

  1. Отрядын Гүндэгмаа (1978 оны тавдугаар сарын 23)
  2. Цогбадрахын Мөнхзул (1981 оны хоёрдугаар сарын 28)
  3. Чулуунбадрахын Нарантуяа (1985 оны есдүгээр сарын 2)
  4. Төмөрчөдөрийн Баярцэцэг (1988 оны наймдугаар сарын 8)
  5. Гантөмөрийн Хэрлэнцэцэг (1988 оны арваннэгдүгээр сарын 28)
  6. Ганхуягийн Нандинзаяа (1994 оны зургадугаар сарын 27
  7. Зоригоогийн Намдуун (1997 оны наймдугаар сарын 2)
  8. Оюунбатын Есүгэн (1999 оны зургадугаар сарын 20)

Софт теннис (9)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Гантулгын Энхтүвшин (1989 оны нэгдүгээр сарын 15)
  2. Алтанхуягийн Дамдин (1990 оны зургадугаар сарын 1)
  3. Цогбадрахын Билгүүн (1992 оны гуравдугаар сарын 9)
  4. Энхбаатарын Тэлмэн (1995 оны долдугаар сарын 22)

Эмэгтэй 5 тамирчин:

  1. Мөнгөнцэцэгийн Анударь (1989 оны арванхоёрдугаар сарын 13)
  2. Болортуяагийн Энхжин (1992 оны арваннэгдүгээр сарын 17)
  3. Булганы Норовсүрэн (1996 оны есдүгээр сарын 28)
  4. Төрбатын Ивээл (2003 оны есдүгээр сарын 21)
  5. Батаагийн Чинмөрөн (2004 оны арваннэгдүгээр сарын 10)

Спорт авиралт (5)

Эрэгтэй 2 тамирчин:

  1. Нямдоогийн Хэрлэн (1995 оны арванхоёрдугаар сарын 18)
  2. Чулуунбаатарын Мандахбаяр (2000 оны нэгдүгээр сарын 30)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Намхайгийн Анужин (1995 оны дөрөвдүгээр сарын 2)
  2. Батбаатарын Ариунбаяр (1998 оны гуравдугаар сарын 9)
  3. Сарантуяагийн Энх-Оюун (2001 оны наймдугаар сарын 25)

Скуаш (5)

Эрэгтэй 2 тамирчин:

  1. Данзанжамцын Анар (1987 оны тавдугаар сарын 16)
  2. Энхболдын Бат-Амгалан (1994 оны арваннэгдүгээр сарын 19)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Амармэндийн Уянга (1989 оны есдүгээр сарын 9)
  2. Золтөгсийн Энх-Учрал (2000 оны тавдугаар сарын 31)
  3. Энхбаярын Халиун (2000 оны арваннэгдүгээр сарын 30)

Усанд сэлэлт (14)

Эрэгтэй 7 тамирчин:

  1. Эрдэнэмөнхийн Дэмүүл (1995 оны хоёрдугаар сарын 3)
  2. Гүнцэнноровын Занданбал (1996 оны хоёрдугаар сарын 6)
  3. Болдбаатарын Буянтогтох (2001 оны наймдугаар сарын 3)
  4. Жүрмэдийн Батмөнх (2003 оны нэгдүгээр сарын 23)
  5. Буман-Учралын Бат-Од (2003 оны арваннэгдүгээр сарын 13)
  6. Болдбаатарын Батмөнх (2003 оны арванхоёрдугаар сарын 17)
  7. Гоцбаярын Тэнгис (2004 оны дөрөвдүгээр сарын 13)

Эмэгтэй 7 тамирчин:

  1. Баярын Есүй (2000 оны долдугаар сарын 21)
  2. Батбаярын Энххүслэн (2001 оны арванхоёрдугаар сарын 14)
  3. Эрдэнийн Цэлмэг (2003 оны долдугаар сарын 30)
  4. Энх-Амгалангийн Ариунтамир (2004 оны дөрөвдүгээр сарын 8)
  5. Тэмүүжингийн Амингоо (2004 оны зургадугаар сарын 4)
  6. Алтаншагайгийн Хэрлэн (2004 оны зургадугаар сарын 9)
  7. Хуягбаатарын Энхзул (2004 оны наймдугаар сарын 9)

Ширээний теннис (9)

Эрэгтэй 5 тамирчин:

  1. Энхбатын Лхагвасүрэн (1988 оны наймдугаар сарын 10)
  2. Батхишигийн Билэгт (1993 оны тавдугаар сарын 30)
  3. Жаргалсайханы Мөнхзориг (1998 оны тавдугаар сарын 11)
  4. Чинбатын Эрдэнэбаяр (2001 оны зургадугаар сарын 23)
  5. Мяндалын Тэмүүлэн (2001 оны аравдугаар сарын 3)

Эмэгтэй 4 тамирчин:

  1. Батбаярын Должинзуу (1998 оны долдугаар сарын 20)
  2. Мөнхбатын Ундрам (2001 оны нэгдүгээр сарын 22)
  3. Батсайханы Хонгорзул (2001 оны зургадугаар сарын 15)
  4. Батмөнхийн Болор-Эрдэнэ (2002 оны арваннэгдүгээр сарын 12)

Таеквондо (5)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Пүрэвжавын Тэмүүжин (1994 оны зургадугаар сарын 2)
  2. Моломын Түмэнбаяр (1994 оны наймдугаар сарын 27)
  3. Ачитхүүгийн Нацагдорж (1996 оны гуравдугаар сарын 15)
  4. Энхболдын Буяншагай (1999 оны арваннэгдүгээр сарын 16)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Болдбаатарын Намуун (2001 оны дөрөвдүгээр сарын 10)

Теннис (10)

Эрэгтэй 5 тамирчин:

  1. Мөнхбаатарын Бадрах (1988 оны дөрөвдүгээр сарын 16)
  2. Дүүрэнбаярын Эрдэнэбаяр (1990 оны нэгдүгээр сарын 27)
  3. Сандагийн Ангараг (1993 оны дөрөвдүгээр сарын 30)
  4. Батжаргалын Гүнбүрд (1993 оны зургадугаар сарын 3)
  5. Энхсайханы Тэмүүгэй (2000 оны зургадугаар сарын 5)

Эмэгтэй 5 тамирчин:

  1. Чинзоригийн Цэлмүүн (1991 оны арваннэгдүгээр сарын 23)
  2. Алтансарнайгийн Жаргал (1994 оны гуравдугаар сарын 12)
  3. Баттөрийн Шинэжаргал (1999 оны арванхоёрдугаар сарын 14)
  4. Эрдэнэбилэгийн Ариун-Эрдэнэ (2002 оны есдүгээр сарын 1)
  5. Ганбаатарын Есүгэн (2004 оны тавдугаар сарын 10)

Триатлон (6)

Эрэгтэй 3 тамирчин:

  1. Чулуунсүхийн Гансүх (1984 оны хоёрдугаар сарын 16)
  2. Одсүрэнгийн Анх-Учрал (1995 оны тавдугаар сарын 5)
  3. Мөнхболдын Төрболд (2000 оны тавдугаар сарын 31)

Эмэгтэй 3 тамирчин:

  1. Эрдэнэбатын Уянга (1988 оны гуравдугаар сарын 21)
  2. Эрдэнэбилэгийн Сүрэнням (1994 оны хоёрдугаар сарын 27)
  3. Бат-Оршихын Энхжин (2003 оны гуравдугаар сарын 2)

Волейбол (13)

Эрэгтэй 13 тамирчин:

  1. Ганбатын Эрдэмбилэг (1990 оны есдүгээр сарын 6)
  2. Мөнхбаярын Мөнхсайхан (1990 оны аравдугаар сарын 12)
  3. Мягмарчимэдийн Цэрэнбаатар (1990 оны арванхоёрдугаар сарын 2)
  4. Эрдэнэбатын Сайханбаатар (1991 оны нэгдүгээр сарын 31)
  5. Алтанхуягийн Даваажаргал (1991 оны арваннэгдүгээр сарын 25)
  6. Адуучийн Мөнх-Эрдэнэ (1994 оны хоёрдугаар сарын 21)
  7. Золбоотын Буянжаргал (1994 оны тавдугаар сарын 17)
  8. Энхээгийн Алтангэрэл (1995 оны зургадугаар сарын 20)
  9. Жаргалын Батжаргал (1995 оны аравдугаар сарын 23)
  10. Алтанцагийн Базаргүр (1996 оны есдүгээр сарын 27)
  11. Ганхуягийн Төрмандах (1998 оны наймдугаар сарын 19)
  12. Төрмандахын Өсөхбаяр (2000 оны нэгдүгээр сарын 2)
  13. Сүхээгийн Нямсүх (2000 оны есдүгээр сарын 3)

Хүндийн өргөлт (2)

Эрэгтэй 1 тамирчин:

  1. Энхжаргалын Мөнхдөл (1985 оны есдүгээр сарын 26)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Гансэрээтэрийн Баасанжаргал (1997 оны хоёрдугаар сарын 22)

Чөлөөт бөх (12)

Эрэгтэй 6 тамирчин:

  1. Ганзоригийн Мандахнаран (74 кг, 1986 оны тавдугаар сарын 11)
  2. Оргодолын Үйтүмэн (86 кг, 1989 оны дөрөвдүгээр сарын 29)
  3. Батчулууны Батмагнай (63 кг, 1989 оны долдугаар сарын 23)
  4. Нацагсүрэнгийн Золбоо (120 кг, 1990 оны арванхоёрдугаар сарын 14)
  5. Эрдэнэбатын Бэхбаяр (57 кг, 1992 оны наймдугаар сарын 13)
  6. Өлзийсайханы Батзул (1994 оны наймдугаар сарын 1)

Эмэгтэй 6 тамирчин:

  1. Очирбатын Насанбурмаа (76 кг, 1989 оны дөрөвдүгээр сарын 14)
  2. Эрдэнэчимэгийн Сумъяа (53 кг, 1990 оны хоёрдугаар сарын 28)
  3. Шархүүгийн Түмэнцэцэг (68 кг, 1990 оны зургадугаар сарын 24)
  4. Эрдэнэсүхийн Нарангэрэл (50 кг, 1990 оны арваннэгдүгээр сарын 25)
  5. Пүрэвдоржийн Орхон (62 кг, 1993 оны арванхоёрдугаар сарын 25)
  6. Алтанцэцэгийн Батцэцэг (57 кг, 1994 оны наймдугаар сарын 6)

Ушу (5)

Эрэгтэй 4 тамирчин:

  1. Төртогтохын Отгонзаяа (1986 оны нэгдүгээр сарын 23)
  2. Уртнасангийн Батзориг (1994 оны тавдугаар сарын 11)
  3. Түмэнжаргалын Сэрсандэмид (1994 оны арванхоёрдугаар сарын 31)
  4. Сэр-Одын Билгүүн (1995 оны тавдугаар сарын 8)

Эмэгтэй 1 тамирчин:

  1. Пүрэвжавын Даваа (1992 оны гуравдугаар сарын 9)
Энд таны сурталчилгаа байрлана